Recenzja Softonic

Darmowa aplikacja dla systemu Android, autorstwa Vigethy Gali.

Książki przedszkolne i dla przedszkoli to aplikacja edukacyjna dla przedszkolaków i małych dzieci. Oferuje im szeroki zakres doświadczeń edukacyjnych.

Wierzymy, że nauka powinna być zabawna i interesująca, dlatego zrobiliśmy wszystko, aby ta aplikacja była dla Twojego dziecka wyjątkowym i rozrywkowym doświadczeniem.

Nasza aplikacja oferuje szeroki zakres doświadczeń edukacyjnych dla przedszkolaków i małych dzieci.

Ta aplikacja pomaga dzieciom uczyć się i bawić się jednocześnie.

Zawartość naszej aplikacji jest zorganizowana w sposób, który ułatwia dzieciom naukę.

Stworzyliśmy środowisko nauki, które pomoże dzieciom uczyć się w odpowiedni i znaczący sposób.

Nauka powinna być dla dzieci zabawnym i interesującym doświadczeniem, a dokładnie to oferuje nasza aplikacja.

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Preschool & Kindergarten Books

Czy próbowałeś Preschool & Kindergarten Books? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.